بکارگیری میکروسمنت برای استفاده در حمام

همانطور که در مقاله مزایای مهم میکروسمنت چیست ؟ خواندیم مزایای زیادی در استفاده از این پوشش وجود دارد. این مسئله باعث شده معماران ، طراحان داخلی و متخصصان ساخت و ساز به طور فزاینده ای میکروسمنت در حمام را انتخاب کنند. نه تنها به دلیل طرح زیبایی که این پوشش ارائه می دهد ، بلکه به دلیل مقاومت و دوام آن از جمله مزایای دیگر است.

1.  ایجاد حس بزرگی فضا

در بیشتر موارد حمام کوچکترین قسمت خانه است. بنابراین بهینه سازی فضای آن در اولویت تصمیم گیری برای بازسازی است. میکروسمنت باعث ایجاد فضای وسیع تری می شود. اگر با رنگ های روشن روی کف و دیوارها ترکیب شود ، احساس بزرگی فضا بیشتر می شود.

رنگ سفید و یا خاکستری، یک رنگ ایده آل برای بزرگتر نشان دادن دستشویی کوچک از آنچه که واقعاً است. همچنین کاملاً با مواد دیگر مانند چوب ترکیب می شود و سطح صافی ایجاد می کند. چگونه با میکروسمنت نوسازی انجام دهیم؟

میکروسمنت دوش حمام

2. مقاومت در برابر رطوبت

یکی دیگر از برجسته ترین مزایای میکروسمنت در حمام ترند شدن آن کمک کرده است، مقاومت فوق العاده آن در برابر رطوبت محیط است. سرویس بهداشتی مکانی پر از رطوبت است. به همین دلیل انتخاب درست مواد مورد استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است. با میکروسمنت این مشکل کاملاً از بین می رود. چرا از میکروسمنت در صنعت ساختمان استفاده می شود ؟

3. تطبیق پذیری

اگر مشخصه ای وجود داشته باشد که حمام های میکروسمنتی را کاملاً متمایز کند، قابلیت انعطاف پذیری آنها است. منظور از انعطاف یا تطبیق پذیری جهت بکارگیری المان های مختلف است. زیرا این پوشش عملاً به هر لایه ای مانند کاشی ، یکی از المان های مهم در حمام، چسبندگی عالی دارد. چرا میکروسمنت برای سرویس بهداشتی ایده آل است.

به همین دلیل است که ما می توانیم در بسیاری از موارد نه تنها در دیوارها و کف ها از میکروس در حمام استفاده کنیم. از دیگر کاربرد های میکروسمنت در حمام، پوشش وان، روشویی، کمدهای موجود در آن می  باشد.

تطبیق پذیری متنوعی که به شما امکان بکارگیری رنگ های متنوع را می دهد. زیرا میکروسمنت دارای رنگدانه های وسیعی است.

4. تمیز کردن آسان و ساده

پاکسازی سرویس بهداشتی یکی از سخت ترین کارها است. مشکلی که به دلیل عدم وجود فاصله از بین می رود. تمیز کردن یک وان میکروسمنتی بسیار آسان است. زیرا عدم وجود اتصالات و فاصله در این پوشش از تجمع خاک جلوگیری می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از یک پاک کننده خنثی و یک پارچه تمیز کننده برای پاکسازی استفاده کنید.

 5. بازتاب نور را افزایش می دهد.

درخشندگی و بازتاب نور مناسب میکروسمنت فضای آرام بخشی به حمام می دهد.

میکرومسمنت حمام

6. نصب سریع

از آنجا که استفاده از میکروسمنت به هیچ گونه کار ساختمانی احتیاج ندارد، اجرای آن بسیار سریع انجام خواهد شد. اگر روی کف آن اعمال شود ، باید کافی است حدود 2 یا 3 روز صبر کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی در کف جدید راه بروید. میکروسمنت را در چه جاهایی می توان به کار برد؟

از طرف دیگر، اگر تصمیم دارید کمد و روشویی حمام و وان را با میکروسمنت یا بپوشانید ، زمان آن یک هفته است.

جمع بندی

در مورد کاربرد میکروسمنت در حمام، بسته به نوع میکروسمنت انتخاب شده و سطح مورد استفاده متفاوت است. برای بکارگیری به بهترین شکل، می توانید از طریق صفحه تماس با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. همچنین با مراجعه به صفحه مقالات بتونیکا مطالب میکروسمنت را در چه جاهایی می توان به کار برد؟، پیش از اجرای میکروسمنت به چه نکاتی توجه کنیم ؟ مطالعه نمایید.