تابستان فصل گرماست. وقتی دما بسیار بالاتر از 30 درجه سانتیگراد باشد، بهتر است اوقات خود را در ساحل، استخر، رویدادهای ورزشی و سایر سرگرمی های بیرون بگذرانید. اما اگر تمام تفریحی که شما باید انجام دهید این است که کار کنید و با یک فرصت دیگر برای کاربرد میکروسمنت همراه باشید. این نوع کار در چنین دمای بالا یک چالش واقعی برای پیمانکار است. چگونه می توان در تابستان میکروسمنت ایجاد کرد؟

کاربرد میکروسمنت در تابستانمیکروسمنت دکوراسیون ساختمان

 

درجه حرارت مطلوب برای کار با سیستم میکروشن 25-15 درجه سانتیگراد است. این یک تغییر ناگهانی نیست، اما دامنه حاصل از ترکیب و خواص میکروسمنت است. بالاتر از 25 درجه ماده – به خصوص میکروسمنت سنتی دو جزئی بسیار سریع متصل می شود. سوال های رایج درباره میکروسمنت.

 

در موارد شدید، ممکن است به محض استفاده از ماله، قبل از اینکه روی دیوار یا کف پخش شود، تنظیم شود. وقتی شخصی به تنهایی کار می کند و نمی تواند از مواد و متریال بعدی استفاده کند. در این  حالت باید با استفاده از روش “مرطوب روی مرطوب” استفاده شود، یا وقتی که روی یک سطح بزرگ کار می کند از این روش(اتصال سریع در دمای بالا) استفاده  نماید.

همچنین مطالعه کنید: آیا در راه پله می  توان از  میکروسمنت استفاده کرد؟

 

در صورت امکان ، لازم است که کار را به پایین آمدن درجه حرارت موکول کنید، و اگر این امکان وجود ندارد  می توان از روش های زیر استفاده کرد:

میکروسمنت کف

بسته های ریزکاری را در یک مکان خنک ذخیره کنید. به عنوان مثال در یک زیرزمین یا گاراژ. تحت هیچ شرایطی نباید مواد را در اتومبیل داغ نگه داشت.

در تابستان، مهم این است که کار را صبح زود انجام دهید.

زمانی که هنوز هوا نسبتاً خنک است و احتمالاً در شب نیز ادامه یابد.

هنگامی که دما کاهش می یابد اما هنوز نور خورشید وجود دارد.

در صورت وجود تهویه مطبوع، با تهویه مطبوع روشن کار کنید. در غیر این صورت – با استفاده از تهویه مطبوع قابل حمل یا پنکه قابل حمل، اتاق را خنک کنید.

مطالعه کنید: رنگ میکروسمنت چیست و استفاده از آن چه  مزایایی به همراه دارد؟

 

مطلب فوق نشان دهنده ضرورت حفاظت از متریال سازنده میکروسمنت در تابستان است. متخصصین بتونیکا علاوه بر توجه به این موارد، سعی در اجرای پروژه های با کیفیت و بدون نقص را دارند، زیرا خروجی کار وکیفیت ما تبلیغ ماست.