هرچند که بتن اکسپوز را می توان هم برای نماهای ساختمانی به کار گرفت و هم برای پوشش کف و یا دیگر بخش های یک سازه. اما آنچه در این نوشته به آن خواهیم پرداخت کاربردهای آن به عنوان پوشش دهنده کف است. البته کاربردهای یک محصول بستگی به خصوصیات آن دارد که در این باره می توانید به مقاله “کفپوش های بتن اکسپوز چه ویژگی هایی دارند؟” مراجعه نمایید.

موارد استفاده بتن اکسپوز کفپوش

پیش از شروع بحث لازم به ذکر است که کفپوش های از جمس بتنی به طور کلی قابلیت استفاده گسترده ای دارند و می توان آن ها را برای پروژه های متنوع مورد ملاحظه قرار داد. دلیل این امر آن است که این محصول در بیشتر موارد دارای عملکردی قابل قبول و همچنین رضایت بخش است.

کاربردهای کفپوش های بتن اکسپوز

مثالهای کاربردی

در ادامه به برخی نمونه های مصرفی از بتن اکسپوز می پردازیم که معمول تر هستند:

  1. استفاده در انبار کالا
  2. گالری ها
  3. گاراژ ها
  4. اتاق های نشیمن داخلی. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با کاربردهای داخلی این محصول به نوشته “23 ایده برای کاربرد بتن اکسپوز در داخل خانه” مراجعه کنید.
  5. یکی از مواردی که در آن استفاده از کفپوش های بتنی پیشنهاد می شود برای ساختمان هایی است که از سیستم حرارتی در کف ساختمان استفاده می کنند. در چنین مواردی ترکیب آن ها می تواند یک گرمای پایدار و مداوم را برای فضای خانه فراهم کندو دلیل این امر انتقال حرارتی خوب این محصول است.

برای آشنایی بیشتر با کاربردهای گسترده این محصول می توانید به صفحه بتن اکسپوز بتنیکا نیز مراجعه نمایید و ایده های جدیدی درباره به کار گیری آن به دست آورید. همچنین به شما پیشنهاد می شود که برای پوشش کف ساختمان خود در بخش های مختلف از این محصول استفاده نمایید. در این صورت شما قادر خواهید بود برای دستیابی به بهترین طراحی و کیفیت کاری با متخصصان و کارشناسان ما در بتنیکا تماس حاصل نمایید.