میکروسمنت به عنوان یک مصالح ساختمانی با یک لایه پیوسته در حداقل ضخامت ممکن و بسیار مقاوم تعریف می شود. در ساخت این متریال زیبا و مقاوم از رزین استفاده می شود. این رزین ها قدرت و انعطاف پذیری مناسبی به متریال می دهند. این محصول در 3 اندازه ی (ریز ، متوسط و ضخیم) با روکش های مختلف قابل تهیه می باشد. توجه داشته باشید که با در اختیار داشتن گزینه ای برای انتخاب رنگدانه، طیف بسیار وسیعی از رنگ ها قابل طراحی و پیاده سازی می باشد. تنوع فراوان یکی از ویژگی هایی است که در حال تبدیل نمودن میکروسمنت به عنوان یک عنصر اصلی و تاثیرگذار برای دکوراسیون داخلی است.

پوشش نمامیکروسمنت دارای یک ترکیب مناسب و از پیش بسته بندی شده است که استفاده و پیاده سازی از آن را آسان تر می سازد.

آنجایی که این مخلوط از قبل بسته بندی شده است ، می توانید پوشش را به صورت دست ساز نصب و استفاده کنید. بنابراین برای نصب پوشش، داشتن ابزار حرفه ای ضروری نیست.

علاوه براین، هنگامی که نیاز به مخلوط کردن بتن در داخل محصول برطرف می شود ، از اشتباهات ناخواسته انسانی نیز جلوگیری می گردد.

این امر باعث می شود که این پوشش تقریباً برای تمام محیط هایی که پوشش بتن مصنوعی مورد نظر است به یک گزینه آسان و مطمئن برای سطح تبدیل شود. همچنین ریزکاری های ساده و مناسب برای صاحبان املاکی که دارای مهارت و فضای محدود می باشند، بسیار ایده آل است.

 

متریال ساختمانیکاهش مصرف آب :

به دلیل سهولت استفاده و توانایی ریزسازی در چسبندگی با متریال های دیگر، میکروسمنت محصول بسیار مناسبی برای استفاده در ترمیم سازه های بتونی قدیمی یا ترک خورده می باشد. علاوه براین با استفاده از این متریال، دیگر نیازی به پمپاژ نیست و همین نیاز به استفاده از تجهیزات سنگین را در حین کار کاهش می دهد. این به حداقل رساندن هزینه های طراحی و اجرا کمک می کند کار در مناطقی که فضا و هزینه ها محدود است، استفاده از میکروسمنت کاملا مقرون به صرفه باشد.

جذابیت فراوان میکروسمنت :

این محصول یک پوشش بسیار زیبا است. براساس میل و سلیقه ی صاحب یا طراح ملک، این متریال می تواند دارای ظاهری ناهموار یا صیقلی باشد. ضخامت این متریال از سه میلی متر فراتر نمی رود و در یک طیف رنگی بسیار گسترده قرار دارد. این ویژگی مهم استفاده های تجاری و مسکونی را برای این محصول مناسب می سازد.

مصالح ساختمانیخشک شدن سریع محصول :

یک خاصیت مهم میکروسمنت این است که این محصول سریع خشک می شود. این ویژگی سرعت کار طراحان و صاحبان املاکی که می خواهند خانه های خود را دکوراسیون مجدد کنند را به نحو قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. این محصول بسیار سریع خشک می شود تا سطح پوشیده شده ظرف تنها یک روز کارایی لازم را داشته باشد. با توجه به زمان خشک شدن سریع ، سطح حاصل از نظر کیفیت نیز بسیار مناسب خواهد بود. به دلیل اینکه میکروسمنت بسیار سریع خشک می شود ، یک روز می توان آن را اجرا کرد و روز دیگر سطح برای استفاده مشتری آماده است. بنابراین اگر قصد دارید سریعاً یک پروژه بازسازی منزل را به سرانجام برسید، این متریال یک انتخاب عالی است. همچنین کاربرد این پوشش نیز آسان است و یک طراحی کاملا حرفه ای محسوب می شود.

در نهایت پیشنهاد می کنیم برای بهترین تصمیم گیری و بهینه ترین انتخاب پیش از شروع پروژه های عمرانی خود حتما مشورت با کارشناسان و متخصصان مجرب مجموعه بتنیکا را در دستور کار قرار دهید و سایر مقالات ما در این زمینه شامل ترمیم و بازسازی نمای بتن اکسپوز، آشنایی با کاربردهای دکوراسیونی میکروسمنت و زیبایی و دوام برگ برنده بتن اکسپوز را در حیطه ی دکوراسیون و نماسازی مطالعه بفرمایید.