یکی از دلایلی که باعث رونق استفاده از میکروسمنت شده است، سرعت خشک شدن و از دست دادن آب آن می باشد. این امر یک امتیاز مثبت در طراحی و معماری محسوب می شود. به این ترتیب به طراحان و کسانی که قصد دارند، خانه و ساختمان خود را تجدید دکوراسیون کنند، این امکان را می دهد که با کمترین مزاحمت بتوانند سطح مورد نظر خود را با میکروسمنت بپوشانند.

کیفیت سطحی کنترل شده 

یکی دیگر از مزایایی که در رابطه با میکروسمنت باید به آن اشاره گردد، سطحی که توسط این محصول پوشش داده شود، دارای کیفیت سازگار و منسجم کنترل شده ای می باشد. که این خصوصیت نیز به دلیل سرعت خشک شدن بالای این محصول به دست می آید. برای آنکه بیشتر در رابطه با این ویژگی بدانید بهتر است سری به نوشته “چرا از میکروسمنت استفاده می شود؟” بزنید.

ویژگی سرعت خشک شدن و از دست دادن رطوبتی که هنگام ساخت در ترکیب آن اضافه می شود، باعث شده که بتوان در طول یک روز پوشش میکروسمنت را نصب نموده و آماده گردد. به این ترتیب از روز بعد سطح مورد نظر قابل بهره برداری است. به همین دلیل میکروسمنت گزینه ای ایده آل برای کسانی است که می خواهند پروژه آن ها با سرعت بالایی به اتمام برسد و سرعت برای آن ها جزو فاکتورهای اولیه است.

خشک شدن سریع میکروسمنت

نصب میکروسمنت بدون استفاده از ابزارهای پیشرفته

از خواص پوشش میکروسمنت آن است که کاربری آسانی دارد. به این معنا که جهت نصب و اجرای آن نیاز به استفاده از ابزار یا ماشین آلات پیشرفته و پیچیده وجود ندارد و یا احتیاج به استفاده از نیروهای حرفه ای ویژه ای برای نصب آن نخواهید داشت. آسانی نصب علاوه بر کاهش هزینه، می تواند به روند کار سرعت ببخشد و به همین جهت از دیگر پارامترهایی است که مورد توجه طراحان قرار گرفته است.

اگر به صفحه میکروسمنت بتنیکا مراجعه نمایید، خواهید دید که پروژه هایی که توسط این محصول به انجام رسیده دارای سطحی شفاف و براق هستند. علاوه بر آن این محصول کاملا در برابر نفوذ و جذب آب مقاوم است و به همین جهت برای استفاده در حمام و سرویس های بهداشتی و آشپزخانه می توان روی آن حسابی ویژه باز کرد. زیرا طراحی این فضاها از حساسیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر مقاومت سطحی در برابر رطوبت و سایر عوامل آسیب زننده، سطح دیوارها و کف باید بتوانند در برابر رطوبت نیز مقاوم باشند که نفوذ آب در آن ها باعث بر هم خوردن شاکله آن ها نشود و یا آن ها را دچار قارچ زدگی نکند.

کیفیت سطحی کنترل شده با میکروسمنت

شما می توانید جهت آشنایی با ویژگی های دیگر این محصول همچنین به مقاله “چند نکته درباره مزیت های میکروسمنت” نیز مراجعه نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم که برای پوشش سطح سینک دستشویی و یا ظرفشویی خود نیز میکروسمنت را به عنوان یک گزینه برتر مد نظر داشته باشید. این متریال جلوه ای خاص و شگفت انگیز به سینک شما خواهد بخشید. به خصوص با توجه به اینکه در برابر شکاف و درز نیز مقاوم است و سطحی محکم و غیر قابل نفوذ دارد.

شما می توانید جهت آشنایی با انواع این محصول و یا سفارش محصول مورد نظر خود با متخصصان و کارشناسان ما در بتنیکا تماس حاصل نمایید.

تماس با ما