یکی از نیازهای ما در به کارگیری بتن اکسپوز آن است که بتوانیم سطحی یکدست و بدون خلل و فرج ارائه دهیم. همچینن یکی از مطالباتی که کسانی که خواستار بهره مندی از بتن اکسپوز هستند، داراند، سطحی صیقلی و جلا داده شده است که در مقاله “نکاتی درباره استفاده از بتن اکسپوز” درباره آن گفتگو کردیم.

برای این منظور می توان از محصولات مختلفی استفاده نمود. که مشاوره با متخصصان فنی ما در بتنیکا می تواند در این زمینه توصیه های ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد. برخی متریال ها تاثیر کمی بر روی بتن دارند ولی برخی دیگر می توانند به تشدید تنالیته و درخشندگی بتن کمک بسیاری نمایند.

تماس با ما

برای استفاده از موادی که می توانند به افزایش کارایی بتن نما کمک کنند، باید این را در نظر داشته باشید که برخی از این متریال ها تنها می توانند بخشی از نیازهای ما را برآورده کنند، اما برخی دیگر از متریال ها می توانند همزمان چند کارکرد را داشته باشند. به عنوان مثال برخی از جلادهنده ها و رزین ها تنها می توانند از بتن اکسپوز در برابر نفوذ آب و صدمه هایی که رطوبت می تواند به بار آورد، از بتن اکسپوز محافظت کنند.

جلا دادن به بتن اکسپوز

در حالیکه برخی درزگیرها می توانند از بتن اکسپوز در برابر باران های اسیدی و همچنین دیگر عوامل موجود در هوا که می تواند باعث قارچ زدگی و یا خوردگی محصول شود، محافظت نماید. این حساسیت به دلیل آن است که بتن نما متریالی است که مستقیما در معرض دید قرار می گیرد و از طرفی در معرض آب و هوا و عوامل محیطی قرار دارد. به همین جهت دو نکته را باید در آن مورد ملاحظه قرار داد.

  1. بتواند ظاهری زیبا و دلپسند را در معرض نمایش مخاطبان قرار دهد.
  2. بتواند از نمای ساختمان در برابر عوامل جوی و محیطی که می توانند به آن آسیب زنند، محافظت نماید.

در انتها به شما پیشنهاد می شود که جهت مشاهده نمونه های اجرایی بیشتر از این محصول به صفحه بتن اکسپوز بتنیکا مراجعه نمایید.