ویژگی های میکروسمنت ساخت بتونیکا

در مقالات گذشته راجب میکروسمنت و مزایای بکارگیری آن به طور مفصل صحبت کردیم. در این مطلب می خواهیم به بررسی متریال نهایی ساخت بتونیکا بپردازیم. در ادامه این مطلب به شکل کلی به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت.

 

میکروسمنت در واقع پوششی دکوره و دکوراتیو است. این متریال به واسطه پلیمره بودن و مواد سازنده اش، از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد. این پوشش بر روی کلیه سطوح اعم از کف، سقف، دیوار، چوب و… قابل اجرا می باشد.

قابل رنگ پذیری

میکروسمنت ساخت شرکت بتونیکا قابلیت طراحی و رنگ پذیری را دارد.

 

انواع میکروسمنت ساخت بتونیکا

تیپ شماره یک:

بافت بسیار Rough  یا زبری را دارد. این بافت به صورت برجسته می باشد. ضخامت آن حدود 1میلی متر است و برجستگی آن قابل رویت و لمس می باشد. این بافت بیشتر به منظور اجرای طرح های دلخواه استفاده می گردد. در صورت برجسته کاری بر روی این بافت ضخامت آن تا حدود دو میلی متر افزایش می یابد.

تیپ شماره دو:

بافت نرم و یا Soft را دارا می باشد. این بافت تقریبا مماس با سطح بوده و ضخامت آن کمتر از 1 میلی متر می باشد. این بافت بیشتر برای سطوحی که نیاز به ظرافت بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی میکروسمنت تیپ دو این است که حتی در صورت برجسته کاری بر روی آن ضخامتی فراتر از 1میلی متر نمیگیرد.

میکروسمنت نمای داخلی

قابلیت شخصی سازی

محصولات ساخت بتونیکا به طورکلی قابلیت شخصی سازی دارند. این قابلیت وابسته به چند مورد است که عبارتند از:

  1. محل مدنظر شما
  2. اندازه های مخصوص و درخواستی
  3. رنگ مورد علاقه و مطابق با دکور

ویژگی های مهم

ضد آب

در کل میکروسمنت به واسطه بافت یک پارچه، ضد آب است. البته در محل هایی مانند استخر، آشپزخانه، حمام و … که آب و رطوبت زیادی وجود دارد، یک لایه عایق بر روی آن اعمال می شود.

تغییر رنگ

تغییر رنگ میکروسمنت بسیار ساده می باشد. در صورتی که شما احساس نیاز به تغییر رنگ آن داشتید، طراحان بتونیکا می توانند آن را تغییر دهند.

تمیز کاری آسان

از آنجایی که میکروسمنت سطح صاف و سیقلی دارد و همچنین  شکاف و اتصالی بین اجزایش ندارد به راحتی می توان آن را تمیز نمود. همچنین خاصیت ضد آب نیز باعث سهولت این فرایند می شود.

امیدواریم که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده محصولات ما می تواند به صفحه میکروسمنت بتونیکا مراجعه نمایید.